Společnost Kheiron, s.r.o. je tradičním dodavatelem produktů souvisejících se zdravím a výživou zvířat.

Nyní vstupuje na trh s produkty, které jsou určeny pro lidi. A to s doplňky stravy pro nejširší veřejnost a se zdravotnickými prostředky určenými především pro lékaře a zdravotnická zařízení.

              

Doplňky stravy, které postupně budeme uvádět na trh, byly vyvinuty a jsou vyráběny podle nejnovějších výzkumů a za použití nejmodernějších technologií, čímž je dosaženo jejich co možná nejvyšší kvality a z ní plynoucí účinnosti. Každý námi distribuovaný potravinový doplněk je v souladu s platnou legislativou České republiky a Evropské unie řádně notifikován na Ministerstvu zdravotnictví ČR, stejně jako na Ministerstvu zemědělství ČR a Státním zdravotním ústavem zanesen do informačního systému Registr rozhodnutí hlavního hygienika.

Doplněk stravy je potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, obsažených v potravině samostatně nebo v kombinaci, určená k přímé spotřebě v malých odměřených množstvích.

Námi dodávané potravinové doplňky vyžívají obecně známých příznivých vlivů extraktů z rostlin, jako je např. heřmánek lékařský (Chamomilla recutita), třapatka nachová (Echinacea purpurea), chmel (Humulus lupulus), mučenka (Passiflora incarnata), kozlík lékařský (Valeriana officinalis), zázvor (Zingiber officinalis), kopřiva (Urtica dioica), acerola (Malpighia punicifolia), brusnice borůvka (Vaccinium Myrthillus)…, a to v kombinaci s vitamíny či prospěšnými a tělu přirozenými látkami jako je lutein, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát…

 

 

Zdravotnické prostředky z naší nabídky jsou určeny především pro odbornou veřejnost. Jedná se o in vitro diagnostika, jednoduchý a komfortní test na dermatofytózy a o sortiment lubrikantů používaných v medicínské diagnostické praxi.

Jedná se o vyšetřovací, katetrizační a sonografické lubrikační gely, sterilní lubrikační gel a velmi praktický lubrikační prášek.